Anasayfa
Hakkımızda
Belgelerimiz
Uygulamalarımız
Haşereler
İlaçlarımız
yönetmelik
İletişim
İlin Ayrıntılı Hava Durumu
  IRMAK İLAÇLAMA HİZMETLERİ olarak 2007 yılından beri zararlı kontrol ve mücadelesi ( pest control ) amacıyla DİYARBAKIR İli ve çevresinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

  2007 yılından beri, fabrikalar, oteller, restorantlar, alışveriş merkezleri, hastaneler, yerleşim alanları, konutlar, gıda fabrikaları, gıda depoları, kamu kurumları ve askeri tesisler gibi insanların yaşam alanlarında haşere önleme hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz. 2009 yılından itibaren ULV ilaçlama tekniği ile de siteler, askeri kışlalar vs. alanlarda ilaçlama faaliyetlerinde bulunmaktayız.

  Her geçen gün daha iyi olabilmenin yolu; herkesin, her türlü faaliyet alanında kaliteye önem vermesinden ve çok hızlı gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurmasından geçer. Bu kapsamda Ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri takip eden, bilgilerini sürekli güncelleyen deneyimli kadromuz ile profesyonel bir yaklaşım içerisinde uygulama ve kontroller yapmaktayız.

  Firmamız T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlı ve (WHO) Dünya Sağlık Örgütü tarafından tavsiye edilen ilaçları kullanmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Dünya Standartlarında insanlara ve çevreye zarar vermeyen uygulama ve kontroller yapmaktadır.

  Yasal sorumluluklarının farkında olan IRMAK İLAÇLAMA HİZMETLERİ, T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından yayınlanan "Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik" gereği SERTİFİKALI MESUL MÜDÜR (Veteriner Hekim) sorumluluğunda hizmet vermektedir. Bu yönetmelik hükümlerine uymayanlar hakkında, Türk Ceza Kanunu'nun ilgili hükümlerine göre işlem yapılmaktadır.

Müşterilerimize daha iyi ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla 7 gün / 24 saat hizmet vermekte ve problemlerinize en kısa sürede çözümlemekteyiz. Yaptığımız ilaçlama uygulamalarımız Garantimiz kapsamındadır. İlk Uygulamadan 21 gün sonra haşere veya kemirgen aktivitesi görüldüğü taktirde şirketimiz tarafından ücretsiz ilaçlama ve kontrol yapılacaktır.

Sektördeki gelişmeyi yakından takip ederek sürekli gelişen, öğrenen ve uygulayan bir firma olma başarısını göstermek, kalitesi dünyaca kabul edilmiş standartlarda hijyenik, sağlıklı, dürüst, güleryüzlü, garantili, doğru ilaç, uygun doz, doğru uygulama ile kaliteli hizmet vermekteyiz.

Copyright © 2011 | Irmak Veteriner Medikal Tarım İlaçlama Hiz. San. Ltd. Şti. | Tüm hakları saklıdır.

Yeniköy Garajı İçi No:44 Şehitlik/DİYARBAKIR